• Tworzenie Stron
    WWW Toruń

    2010-2020 · STRONIT · TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH · NOWOCZESNE STRONY WWW · SKLEPY INTERNETOWE

Strona Internetowa Dla Firmy · Toruń

W dzisiejszych czasach strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów wizerunkowych każdej firmy,
a ja wiem jak je doskonale projektować, aby były prawdziwą wizytówką dla Twojej Firmy.

Stronit

Tworzenie Stron WWW

Strona internetowa odpowiada zarówno za pierwsze wrażenie, jak i dalsze kształtowanie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

Przejrzysty układ, dobrze zaprezentowana oferta, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod to dopiero połowa sukcesu. Aby Twoja strona internetowa www odniosła sukces kluczowe jest zastosowanie wszelkich aktualnych oraz najnowszych standardów w dziedzinie projektowania.

W związku z tym, podążając za ogólnoświatowymi trendami, projektuje unikalne strony internetowe z ciekawą i barwną grafiką, zaliczające się do najbardziej kreatywnych w Internecie.

Z miła chęcią stworzę coś wyjątkowego dla Twojej firmy w mieście Toruń.

Mocna Strona WWW na Miarę Torunia

Wykorzystaj możliwości oraz rozwój internetu i zaprezentuj się ze swojej najlepszej strony w Toruniu.
· Funkcjonalość · Estetyka · Nowe Standardy ·

Efektowny Wygląd

· Indywidualny Projekt Graficzny

Unikalna i ciewa oprawa graficzna strony www podkreśli charakter Twojej marki, przyciągnie uwagę i zmotywuje odbiorców do wykonania pożądanej akcji.

Najnowsze Technologie

· Innowacyjne Rozwiązania

Wykorzystanie najnowszych technologii, odpowiednio dobranych do realizacji - podniesie Twój prestiż w oczach potencjalnych klientów.

Responsive Web Design

· Responsywność – RWD

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody RWD, Twoja strona elastycznie dopasuje wygląd i funkcje do ekranu urządzenia, na którym aktualnie jest wyświetlana.

Posiadasz Firmę W Toruniu Lub Jego Okolicach?

Nie czekaj tylko już dziś wypromuj swoją stronę internetową w mieście Toruń.

Własna Strona Internetowa - Dlaczego Warto?

Strona jest wizytówką firmy, czyli pozwala w łatwy i szybki sposób skontaktować się z odpowiednią osobą lub działem w firmie.
Pełni rolę punktu informacyjnego i kieruje do wybranych miejsc.
Dobra organizacja oszczędzi czas Twój i Twojego klienta.

Stronit
Stronit

Najlepsza Reklama w Mieście Toruń

Nie ma bardziej wydajnej reklamy niż firmowa strona internetowa. W odróżnieniu od innych, tradycyjnych form promocji, możliwości strony www są nieporównywalnie większe.

Dostępu do tak obszernych informacji nie jest w stanie zaoferować żaden inny przekaz marketingowy, który zazwyczaj ograniczony jest czasem emisji lub objętością tekstu więc jest w stanie zaprezentować jedynie wycinek oferty firmy.

Internet swoim zasięgiem obejmuje większość domów i firm dzięki czemu możliwości dotarcia do klientów są nieograniczone. Mamy go pod ręką w telefonie i korzystamy z niego na co dzień.

Zaprezentuj Swoją Ofertę w Toruniu

Strona internetowa musi pracować i sprzedawać. W tym celu konieczne jest odpowiednie zaprezentowanie oferty.

W niej możemy dodać i opisać produkty oraz usługi naszej firmy. Istnieje możliwość pogrupowania produktów na kategorie i podkategorie dzięki, którym użytkownik w łatwy i intuicyjny sposób dotrze do tego co go interesuje.

W prezentacji możemy dodać zdjęcia, opisy, parametry techniczne, filmy wideo, dokumenty do pobrania takie jak specyfikacja, instrukcja czy karta produktu. Intuicyjność, przejrzystość oraz profesjonalne zdjęcia i opisy są bardzo ważne, stanowiąc istotny element dla potencjalnego klienta.

Niski Koszt

Strona internetowa jest jednorazowym wydatkiem w przeciwieństwie do innych form reklamy.

Realizując witrynę płacisz za jej wykonanie czyli za projekt graficzny i etap programistyczny - zakodowanie frontend’u oraz zaprogramowanie backend’u CMS (System Zarządzania Treścią).

Jest dostępna non stop i cały czas nieustannie dla Ciebie pracuje pozyskując kolejnych Klientów.

Przeliczając, koszt pozyskania jednego Klienta wynosi najmniej spośród dostępnych form promocji, i co najciekawsze z czasem maleje, gdyż z upływem czasu liczba Klientów rośnie natomiast koszt pozostaje niezmienny.

Oszczędź Czas

Dobrze zaprojektowana strona internetowa www jest niezastąpionym asystentem prowadzącym klienta do odpowiednich zasobów.

Odpowiada na pytania, edukuje, prezentuje ofertę, pozwala złożyć zapytanie oraz zamówienie. Nie posiadając strony internetowej te obowiązki spadają na Ciebie i Twoich pracowników angażując Wasz czas, który moglibyście wydajniej spożytkować w inny sposób.

Policz ile godzin dziennie, które mógłbyś zaoszczędzić posiadając stronę www, poświęcasz na rozmowę z potencjalnym Klientem.

Lepiej ten czas przeznaczyć na obsługę Klientów, którzy są już po pierwszej selekcji czyli zapoznaniu się z Twoją ofertą na witrynie firmowej.

Stronit
Stronit

TORUŃ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Toruń ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony w Toruniu

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.